Poprawa osiągów 30%
z modyfikacją elektroniki.

Twój samochód potrafi więcej, niż przypuszczasz..
Proste. Sprawdzone. Bezpieczne.

Witaj w Superlidze!

Odkryj całkiem nową przyjemność z jazdy!

DO

WIĘCEJ MOCY

DOSKONAŁA DYNAMIKA W ŚREDNIM ZAKRESIE OBROTÓW

DO

WIĘCEJ MOMENTU OBROTOWEGO

LEPSZE PRZYSPIESZENIE

Więcej mocy, wyższy moment obrotowy, doskonała dynamika w średnim zakresie obrotów, lepsze przyspieszenie i szybsze reakcje: pokochasz te cechy, które RaceChip rozbudzi w Twoim samochodzie. Zdobądź dostęp do ukrytego potencjału. RaceChip nie podkręca po prostu wszystkiego na maksa – robi coś znacznie skuteczniejszego: inteligentnie optymalizuje wszystkie parametry, zachowując fabryczne tolerancje.


KUP TERAZ

Tutaj możesz skonfigurować pakiet dla swojego pojazdu.

Twój silnik ma sporą rezerwę mocy.

Uwolnij cały potencjał swojego samochodu z modułem RaceChip.

Dlaczego modele tego samego producenta z silnikami o tej samej pojemności i ilości cylindrów mają różną moc? Ponieważ często jedyną różnicą pomiędzy nimi jest elektronika sterująca. Komponenty są te same – różnica sprowadza się do oprogramowania.

Tuning elektroniczny RaceChip działa na tej samej zasadzie. Oznacza to, że możemy wykorzystać większość rezerw mocy w Twoim silniku, dzięki czemu uzyskasz osiągi mocniejszych wersji za ułamek ceny, którą zwykle trzeba zapłacić. Nawet jeśli Twój samochód ma seryjnie mocny silnik, inżynierowie i tak przewidzieli rezerwy z myślą o różnych warunkach klimatycznych i zróżnicowanym paliwie na całym świecie. RaceChip podłącza się do tych rezerw, dając Ci nowe, ekscytujące wrażenia z jazdy w Twoim własnym samochodzie.

Przykład: Audi A4 – turbodiesel

Common Rail | 4-cylindrowy silnik rzędowy | 1969 cm3 pojemności

Modyfikacja RaceChip pozwala uzyskać większą moc, niż wersja o stopień wyższa w ofercie dealera, przy znacznie mniejszym koszcie.

RaceChip – mądra i korzystna decyzja

Posmakuj niesamowitej dynamiki w atrakcyjnej cenie.

Przykład: RaceChip nie tylko daje Ci poprawę osiągów, które porównywalne są do osiągów mocniejszych wersji bezpośrednio od producenta, ale oferuje to wszystko za znacznie niższą cenę. Bez żadnych kompromisów.

Oferujemy poprawę osiągów dla większości marek i modeli.

Chip tuning dla ponad 3000 modeli od 60 producentów.